در باره ما

آن چه که باید راجع به GYouB دانست .

با نام خدا

شرکت زرفام داده گستر کیش با شماره ثبتی 13265 در جهت ارائه خدمات اطلاع رسانی و خدمات اداری و تجاری فعالیت خود را تحت نام G you B با همکاری متخصصان

آی تی و کامپیوتر و با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی های روز در زمینه خدمات اینترنتی آغاز نموده است.

هدف از ایجاد سایت جی یو بی تنها ارئه خدمات و ارتباط بی واسطه و از بین بردن فواصل مکانی و زمانیست به نحوی که هر شخصی در هر نقطه و هر شهری با کمترین میزان اتلاف وقت و بدون صرف هزینه ای بتواند نیازهای روزمره و دغدغه های خویش را از طریق این سایت مرتفع نماید.

اهداف ما در جی یو بی :

1- ثبت آگهی رایگان

با استفاده از این امکان نیرو و اشخاص واسط در رابطه با خرید . فروش .اجاره . معاوضه . آموزش و یا هر گونه تقاضا در جهت رفع نیازهای روزانه مردم حذف می شود . جی یو بی تنها بعنوان نمایش دهنده این فرصت ها به کاربران میهمان و کاربران عضو (بدون هیچگونه دخالتی در معامله بین کاربران مهمان و کاربران عضو با آگهی دهندگان) میباشد.بطوریکه کاربران بصورت مستقیم در جهت تامین نیازهای خود با آگهی دهندگان ارتباط برقرار مینمایند.

2- خدمات جذب نیرو توسط شرکتها و کلیه اصناف

خدمات ارائه شده توسط جی یو بی جهت استخدام و جذب نیروهای لازم در شرکتها و کلیه اصناف به این صورت میباشد که شرکتها و اصناف میتوانند با درج آگهی شغلی خود و درخواست جذب نیرو بصورت رایگان اقدام نمایند .

جی یو بی با دریافت آگهی جذب نیروی مورد نیاز شما ، افراد متناسب با تخصص مورد نظر را به شما معرفی می نماید و این معرفی بصورت روزانه انجام میشود ، شما میتوانند بعد از رویت رزومه و از طریق گزینه ارسال پیام ( با حفظ حریم شخصی افراد : عدم نمایش ایمیل آدرس .شماره تماس و ... ) با متقاضیان ارتباط برقرار کرده و بدون دخالت جی یو بی نیروی مورد نظر را استخدام نمایید.

3- خدمات درج رزومه افراد آماده به کار

خدمات ارائه شده توسط جی یو بی جهت کاریابی برای افراد داوطلب و آماده به کار به این صورت میباشد که متقاضیان و افراد جویای کار میتوانند با درج رزومه بصورت رایگان و با تعیین مدت زمان نمایش درخواستی ، رزومه خود را در بانک اطلاعاتی جی یو بی قرار داده و روزانه فرصتهای شغلی متناسب با زمینه فعالیت و تخصص درج شده ارسال میشود ، علاوه بر این افراد می توانند از طریق گزینه ارسال پیام بر روی آگهی های جذب نیرو وارد مکاتبه شده و بدون دخالت جی یو بی با شرکت ها و یا سایر اصناف مربوطه ارتباط برقرار نموده و شغل متناسب با خود را پیدا کنند.

4- خدمات صفحه تجاری

خدمات ارائه شده در جی یو بی در زمینه صفحات تجاری بدین گونه است که افراد و یا شرکت ها و سایر اصناف میتوانند با پرداخت حق عضویت از مزایای داشتن یک وب پیج درون ساختاری برخوردارشوند . صفحات تجاری ایجاد شده همانند یک وب پیج چند صفحه ای دارای بخش های صفحه اصلی ، گالری محصولات ، تماس و .. میباشد که بعنوان زیر مجموعه هایی از جی یو بی شناخته میشوند . هدف اصلی از ایجاد صفحات تجاری فراهم آوردن فضای بیشتر برای نمایش کالا و ارتباط بیشتر با شرکت ها و تولیدکنندگان و متقاضیان در عین سادگی ساختار و فارغ از تشریفات ساخت وب سایت و نگهداری و ... می باشد . با ایجاد صفحات تجاری به صورت فردی نسبت به ایجاد و کنترل آن اقدام نموده و با راههای ارتباط موثر و کاربردی با متقاضیان خود ارتباط برقرار کرده و کسب و کار خویش را گسترش دهند.

*خواسته اصلی ما کمک به ایجاد جامعه ای پویا و موفق در تمامی مشاغل و خدمات و مرتفع نمودن حدلقل نیازها و دغدغه های روزمره مردم است.